Soulima regeneráló kezelés sima lábra 1 pár

A kezelés az intenzív bőrregenerációt biztosítja, kiküszöböli a megkeményedett bőrt és a elszíneződést. Eltávolítja a kimerült és száraz bőrt. több
Ár a 1 db értékben | 1 490 Ft |
Ár a 1 db ÁFA nélkül: | 1 242 Ft |
Po registraci za 1 db értékben | 1 445 Ft |
A termék kódja: | 1231 |
Soulima regeneráló kezelés sima lábra 1 pár
A SOULIMA hámlasztó és regeneráló kezelés nagyszerű módja annak, hogy megszabaduljon a lábak megkeményedett bőrétől.
Az alkalmazás után a lábak puhák, simák és tiszták lesznek.
A kezelés biztosítja az intenzív bőrregenerációt, kiküszöböli a megkeményedett bőrt és a elszíneződést. Eltávolítja a kimerült és száraz bőrt.
Kiváló eredményeket biztosít hosszú időre!
A kezelés hatásai már 1 hét multán láthatók!
A zoknit nőknek és férfiaknak egyaránt alkalmazhatók.
A kezelés átfogóan működik - eltávolítja a:
- száraz, kanos bőrt
- kemény bőrt a sarkon
- horzsolást, bőr-kéreget, tyúkszemeket
- kellemetlen szagot
- bőr öregedésének jeleit
Élet állandó mozgásban, stressz, rossz cipő, túl magas sarkú cipő vagy sport - mindez azt jelenti, hogy a lábak nem mindig néznek ki úgy, ahogy szeretnénk.
A résztvevők 92% -ában a laboratóriumi és kozmetikai tesztek megerősítették, hogy a Soulima kezelés hatékonyan eltávolítja a kanos felső bőrt, 84% -uk megerősítette a regenerált és lágyult bőrt.
Leírás:
- otthoni regeneráló lábkezelés
- egyszerű pedikűr az otthon kényelmében
- ideális megoldás tyúkszemre, kemény sarokra, bőr száradásra
- bőrgyógyászatilag tesztelt
Összetétel: Víz, etanol, glicerin, karbamid, dec- (5- és 6) -énsav, tejsav, glikolsav, citrom kivonat, szalicilsav, polikvatermin-10, PEG-40 hidrogénezett ficin olaj, uborka kivonat, levendula kivonat , nátrium-hidroxid, E-vitamin.
Figyelmeztetés:
Ne alkalmazza az eljárást nyitott sebek és horzsolásódások esetén. A regeneráló zokni nem alkalmas terhes nőknek, vérszegénységgel szenvedő betegeknek, cukorbetegeknek, Reye-kóros betegeknek, valamint a szalicilínnal szemben túlérzékeny embereknek.
Hogyan működik?
A termékben található összetevők lágyító hatást gyakorolnak a bőrre, így kiküszöbölik a durvaságot, keménységet, elszíneződést és lerakódásokat a külső réteg bőrének meghámozása révén.
A kezelés alkalmazását követő 7-10 napon belül a régi, elhalt bőr eltűnik, és a bőr egészséges, puha, lágy és elasztikus lesz.
Az első alkalmazáskor a lábak csúnyának tűnnek a bőr erős hámlásának következtében - ez egy természetes jelenség, amely jelzi a kezelés hatékonyságát - a folyamat teljesen fájdalommentes, és 7-10 nap elteltével a bőr rendkívül sima és egészséges lesz, mint egy csecsemőnél!